След изменениията в ГПК-какво значи "противоречие с практиката на Върховния касационен съд"?
Създадена от недоразбрал на 03 ноември 2017
Започни с:    Първите | Последните
Отговор
3
радикал
|
нерегистриран
06 ноември 2017, 14:52
0
0
има недоуточнени моменти
2
DL
|
нерегистриран
06 ноември 2017, 08:01
0
0
да, интересен въпрос
1
допълнение
|
нерегистриран
03 ноември 2017, 19:41
2
0
И всичко това в унисон с ТР 1 от 2009г-т 2 от тълкуването остава или не актуално, естествено без края му " постановено по реда на чл. 290 ГПК."?
недоразбрал
|
нерегистриран
03 ноември 2017, 19:34
0
0
Вж новия текст на 280 ал.1 т. 1 и новия текст на чл.-290 (3) (Нова - ДВ, бр. 86 от 2017 г.) Решението по ал. 2 не представлява задължителна съдебна практика.

ТВОЯТ КОМЕНТАР
Име (коментирате, като нерегистриран)
Коментар
Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5
Снимка 6
Въведете буквите и цифрите от кода в дясно