Сменено мазе
Създадена от Симеонова на 23 май 2019
Започни с:    Първите | Последните
Отговор
Симеонова
|
нерегистриран
23 май 2019, 16:52
0
-1
Здравейте.
При нанасянето ни в нов апартамен през 1986г. са дали на родителите ми мазе, което е било по предназначение за гарсониера, т.е. от най-малките, а нашият апартамент е тристаен. Само такива са били останали "неокупирани" от по-старите съседи. Родителите ми не използваха мазето и явно затова не са се занимавали. Въпросът ми е: ако тръгнем да продаваме имота, може ли да си вземем по-голямо мазе или вече е много късно?
Благодаря.
1
do
|
нерегистриран
29 май 2019, 21:41
1
0
по нотариален акт би следвало да пише номера на мазето което сте купили, тоест то е прилежаща част към апартамента. Това което имате по нот. акт - това продавате, ако в действителност е друго мазето което ползвате, а имате по документи по - голямо, следва да разберете кое е вашето и да си го вземете. Но имайте предвид, че то може да се придобие по давност от друг съсобственик в етажната собственост.
2
do
|
нерегистриран
30 май 2019, 11:36
1
0
Симеонова, късно е !
3
Симеонова
|
нерегистриран
03 юни 2019, 16:31
0
0
Благодаря за отговора.
ТВОЯТ КОМЕНТАР
Име (коментирате, като нерегистриран)
Коментар
Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5
Снимка 6
Въведете буквите и цифрите от кода в дясно