Борисов срещу Бинев – 4:2
Отборът на премиера Бойко Борисов надигра този на българските евродепутати във футболна среща, организирана по повод 9 май – Деня на Европа. Представителите на Народното събрание победиха с 4:2 евродепутатите ни, ръководени от Слави Бинев. За отбора на Борисов голове вкараха депутатите от ГЕРБ Георги Андонов и Иво Димов, третото попадение бе на самия премиер, а четвъртото – на лидера на СДС Мартин Димитров. Попадения във вратата на народните ни представители имаха Слави Бинев и тв водещият Ники Кънчев. Срещата не се размина без контузии. В средата на първото полувреме Мартин Димитров удари с крак в лицето бизнесмена Светлин Нейнски, съпруг на бившия външен министър Надежда Михайлова-Нейнски. Наложи се мединицска помощ, но нараняванията на Светлин Нейнски не му попречиха да се включи във второто полувреме. Футболната среща бе наблюдавана от еврокомисаря ни Кристалина Георгиева.