Правен свят - Коментар http://legalworld.bg/rss/?rubrid=14&title=%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80 bg CRSS generator Може ли едно убийство да промени закон* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79999 Wed, 22 May 2019 09:25:00 +0300 Ако един партиен лидер не може да издържа собственото си семейство, как очаква да получи доверието на хората* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79975 Tue, 21 May 2019 10:46:00 +0300 Цацаров: Още 2012-та показах документи, всички имотни сделки са декларирани по законов ред http://legalworld.bg/show.php?storyid=79958 Mon, 20 May 2019 14:58:00 +0300 Лозан Панов или Цветан Василев, Цветан Василев или Лозан Панов http://legalworld.bg/show.php?storyid=79897 Thu, 16 May 2019 15:45:00 +0300 След правосъдна реформа хладилникът ни ще се напълни. Връзката е пряка* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79873 Wed, 15 May 2019 19:02:00 +0300 Как от умен и красив станах грозен и глупав* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79788 Mon, 13 May 2019 08:33:00 +0300 Дали мониторингът ще отпадне – зависи от политиците* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79790 Mon, 13 May 2019 07:23:00 +0300 Новата провокация срещу ВСС – лицемерен опит за спасяването на Лозан Панов* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79697 Wed, 08 May 2019 08:04:00 +0300 Кой кадрува в съда?* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79680 Tue, 07 May 2019 07:30:00 +0300 Изкуственият интелект - може ли да бъде заплаха за юристите? http://legalworld.bg/show.php?storyid=79630 Thu, 02 May 2019 10:35:00 +0300 Електронните публични търгове* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79597 Tue, 30 Apr 2019 07:00:00 +0300 Съкратеното следствие е компромис между обвинение и защита* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79533 Thu, 25 Apr 2019 09:57:00 +0300 Правосъдието като фалшива новина http://legalworld.bg/show.php?storyid=79535 Thu, 25 Apr 2019 10:38:00 +0300 Нов механизъм за защита на върховенството на закона в ЕС http://legalworld.bg/show.php?storyid=79494 Wed, 24 Apr 2019 09:00:00 +0300 Да затворим вратичката със съкратеното следствие* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79515 Wed, 24 Apr 2019 11:46:00 +0300 Лихварите* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79498 Tue, 23 Apr 2019 15:57:00 +0300 Кое е най-голямото извращение с правото? http://legalworld.bg/show.php?storyid=79377 Thu, 18 Apr 2019 08:28:00 +0300 Търновската конституция - между мита и реалността* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79316 Tue, 16 Apr 2019 11:49:00 +0300 Защо 20-годишната присъда за Иванчева не е добра новина http://legalworld.bg/show.php?storyid=79329 Tue, 16 Apr 2019 17:25:00 +0300 Длъжник-милионер протестира пред правосъдието http://legalworld.bg/show.php?storyid=79272 Mon, 15 Apr 2019 08:30:00 +0300 Десислава Иванчева – българският О Джей Симпсън? http://legalworld.bg/show.php?storyid=79219 Fri, 12 Apr 2019 13:00:00 +0300 Когато истината има значение http://legalworld.bg/show.php?storyid=79185 Thu, 11 Apr 2019 09:20:00 +0300 Спасява ли посредникът Дюлгеров себе си и Иванчева от затвор* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79195 Thu, 11 Apr 2019 16:53:00 +0300 Ние сме съдебната власт, Лозане!* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79138 Tue, 09 Apr 2019 08:08:00 +0300 Цветанов тръгна, Панов остана* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79162 Tue, 09 Apr 2019 18:21:00 +0300 Дължат ли се лихви при определянето на задължения по реда на чл. 177 от ЗДДС? http://legalworld.bg/show.php?storyid=79121 Mon, 08 Apr 2019 16:17:00 +0300 А кой е Чистачът?* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79092 Sun, 07 Apr 2019 09:03:00 +0300 Отстрелът на наследниците на Сотир Цацаров* http://legalworld.bg/show.php?storyid=79094 Sun, 07 Apr 2019 09:15:00 +0300 Председателят на ВКС отказва да се оттегли – на ход е президентът http://legalworld.bg/show.php?storyid=79066 Fri, 05 Apr 2019 09:26:00 +0300 Правосъден непотизъм http://legalworld.bg/show.php?storyid=79007 Wed, 03 Apr 2019 10:26:00 +0300