Правен свят http://legalworld.bg/rss/?storytype=0&rubrid=29 bg CRSS generator 286 400 лв. са платени на 6 месеца за бавно правосъдие* http://legalworld.bg/show.php?storyid=66151 Fri, 13 Oct 2017 08:29:00 +0300 Президентът раздели ВСС на два лагера с връщането на указа за председател на ВАС* http://legalworld.bg/show.php?storyid=66043 Mon, 09 Oct 2017 11:43:00 +0300 Никой не може да ви натрапи договор по телефона* http://legalworld.bg/show.php?storyid=64673 Thu, 10 Aug 2017 07:40:00 +0300 Канабисът е много по-добър и не така опасен за хората като алкохола* http://legalworld.bg/show.php?storyid=62840 Thu, 08 Jun 2017 11:01:00 +0300 Търсих златно сечение между идеите на президента и моите убеждения. Невинаги ми беше лесно* http://legalworld.bg/show.php?storyid=61487 Fri, 21 Apr 2017 08:06:00 +0300 Издирва се съдия, който не идва на работа, а взема заплата* http://legalworld.bg/show.php?storyid=60135 Wed, 22 Feb 2017 08:01:00 +0200 Теодора Точкова: Не отива на съдии да стачкуват и протестират* http://legalworld.bg/show.php?storyid=59862 Thu, 09 Feb 2017 08:06:00 +0200 Проф. Даниел Вълчев: Има ли и най-малък шанс, машинно гласуване веднага* http://legalworld.bg/show.php?storyid=59724 Fri, 03 Feb 2017 08:24:00 +0200 Скокът на глобите няма да стресне пътните хулигани http://legalworld.bg/show.php?storyid=58038 Tue, 27 Dec 2016 08:42:00 +0200 Най-добрите да пожелаят да влязат във ВСС, за да има ефект от реформата* http://legalworld.bg/show.php?storyid=57817 Fri, 16 Dec 2016 07:56:00 +0200 Шефът на Софийския районен съд: Този ВСС не трябва да се повтаря* http://legalworld.bg/show.php?storyid=57808 Thu, 15 Dec 2016 12:30:00 +0200 Ако Плевнелиев направи служебен кабинет, Радев не е длъжен да го сменя* http://legalworld.bg/show.php?storyid=57609 Fri, 09 Dec 2016 08:03:00 +0200 Няма да има нови правила за изборите до пролетта* http://legalworld.bg/show.php?storyid=57453 Fri, 02 Dec 2016 07:48:00 +0200 Не може да обещаваш реформа на съдебната карта и да твърдиш, че няма да се случи http://legalworld.bg/show.php?storyid=56929 Fri, 11 Nov 2016 08:30:00 +0200 Някой страх ли го е спецсъдът да поеме делата за корупция във властта?* http://legalworld.bg/show.php?storyid=56370 Thu, 20 Oct 2016 08:05:00 +0300 Не съм човек на Борисов или на когото и да било, а на закона* http://legalworld.bg/show.php?storyid=56300 Tue, 18 Oct 2016 09:17:00 +0300 Произнасянето по обоснованото подозрение в съдебна фаза не означава произнасяне по вината http://legalworld.bg/show.php?storyid=56301 Tue, 18 Oct 2016 13:14:00 +0300 Голям брой важни дела не стигат до Съда на ЕС* http://legalworld.bg/show.php?storyid=55837 Tue, 27 Sep 2016 12:49:00 +0300 Отказът да се говори за корупцията е първи знак, че тя съществува* http://legalworld.bg/show.php?storyid=55772 Thu, 22 Sep 2016 11:44:00 +0300 Стоян Александров: Давам назаем само свои пари, не живея от лихви* http://legalworld.bg/show.php?storyid=55649 Fri, 16 Sep 2016 07:43:00 +0300 Данаил Кирилов: И парламентът може да осъмне върху частен терен* http://legalworld.bg/show.php?storyid=55625 Thu, 15 Sep 2016 07:47:00 +0300 Край на делата срещу неизвестен извършител* http://legalworld.bg/show.php?storyid=55472 Thu, 08 Sep 2016 07:54:00 +0300 Има съществена разлика между жалбите от Източна и Западна Европа пред Съда в Страсбург* http://legalworld.bg/show.php?storyid=55295 Sat, 27 Aug 2016 10:33:00 +0300 С промени в Търговския закон ще спрат кражбите на фирми* http://legalworld.bg/show.php?storyid=54783 Mon, 01 Aug 2016 07:55:00 +0300 Съдиите в малкия град са на показ денонощно* http://legalworld.bg/show.php?storyid=54685 Wed, 27 Jul 2016 07:54:00 +0300 Турски съдии оставяха децата си при близки и чакаха ареста си* http://legalworld.bg/show.php?storyid=54564 Thu, 21 Jul 2016 07:36:00 +0300 Милка Итова: Разпределят се милиони за реформи на реформите* http://legalworld.bg/show.php?storyid=54586 Thu, 21 Jul 2016 10:44:00 +0300 Наложили сме глоби за 1,7 млн. лв.* http://legalworld.bg/show.php?storyid=54538 Wed, 20 Jul 2016 08:00:00 +0300 Прокурор Иван Гешев: Има 3-ма нови обвиняеми по делото за КТБ* http://legalworld.bg/show.php?storyid=54427 Fri, 15 Jul 2016 08:00:00 +0300 И заварените абонати на телекомите ще плащат по-малки неустойки при прекратяване на срочните договори http://legalworld.bg/show.php?storyid=54444 Fri, 15 Jul 2016 11:43:00 +0300