10 Коментара

1. 10
    към прокурора,ако си такъв | нерегистриран
    0
    0

господине,засегнат си.

Но повече МИ пахнеш на ВРАЧАНСКИ МИСКЕТ?!

2. 9
    Прокурор | нерегистриран
    0
    0

До предния пост:

От това, което сте написал не виждам причина да се прекрати делото, освен поради липса на съставомерност от субективна страна.. може би затова е била назначена и психиатрична експертиза.

Научете се да преписвате правилно диспозитивите и абревиатурите и внимавайте повече за правописа - това са важни неща.. И си наемете адвокат. Определено ще Ви е нужен.

Не се заяждам с Вас - опитвам се да Ви дам съвет във Ваша полза, въпреки, че се съмнявам дали ще ме разберете и оцените правилно..

3. 8
    Алико Мунчов,СОЧИ корупция ,или вендета | нерегистриран
    0
    0

През 1999г.съпругата ми подава жалба ,чрез врач. окр. п-ра до апелат.- п-ра София срещу п-ние Оп.Вр.№1364/03.9.98г.Жалбата била подписана от нейно име.Впоследствие задраскала своето име и поставила моето,като жалбата била подписана от нея.

С писмо 308/7.01.99г.САП уведмява ВОп,за констатация ,че от формална страна с това си действие горката женица е осъществила състава на престъпление по чл.309 ал.1 НК.,тъй като е преправила съдържанието на частен документ и го е употребила за да докаже,че съществува едно свое право. Започват разпити на предв. п-во,назначена е графическа и психиатрична експертиза. След разкарване семейно на предв. п-во , дозн.568/99г.ВРп е прекратено,като несъставомерно тъй като съпругата ми има издадено от мен нот.заверано пълномощно,с което съм предоставил всички свои права във връзка с подаване на жалби,ИМ,и др.

Кашмера беше голям, жена ми дълги години е работила в адвокатура,прокуратура и съд Враца.А защо считам ,че е налице ВЕНДЕТА, отмъщиние,ами една година по късно съпругата ми осъди по ЗОДВПГ държавата в лицето на прокуратурата на РБ,и ОСлС Враца с гр.д. № 493/00г.САС.,за друг скалъпен срещу нея процес по чл.225 НК,като управител на ЕТ.

4. 7
    Христов към УУУ-ФФФ | нерегистриран
    0
    0

От личен опит знам,че адвоката не винаги дава компетентен отговор и върши добра работа.Което ме принуди да водя делата сам срещу съдебната власт

Довело до ТРИ пъти осъждане на държавата по ЗОДВПГ заради нарушаване на българското законодателство ,и осъждане на държавата в Страсбург заради нарушение на Конвенцията

5. 6
    уууффф | нерегистриран
    0
    0

Христов, обърнете се към адвокат,който след като се запознае с всичките ви документи ще ви отговори компетентно.

6. 5
    Христов за произвол на съдебната власт Враца | нерегистриран
    0
    0

Тъй като присъда 245/9.7.99г. ЛСВ по чл.148 ал.2 НК на районен съд Враца за публикация в пресата е била касационно проверена по н.д. №50/2000г..

С дело № 258/08г.ВКС ,2 н.о. остъвят без разглеждане искане по чл.78 а НК №1377/08г. на главният прокурор за възобновяване на н.д. №50/2000г.-ВКС,1 н.о.

ДВЕ години по късно съгласно чл.189/1/ ал.3 НПК,съм

допълнително осъден с определение от 22.03.210г.на рс Враца да заплатя в полза на държавата /по с/ка

на НБпП направените по дело 258/09г.ВКС,разноски 120 лв. за служебен защитник.Въпреки ,че ПО ТОВА ДЕЛО на ВКС не съм признат за виновен НИТО СЪДЕН,за да бъда ОСЪДЕН по същото на адвокатско възнаграждение на осн. чл.189/1/ ал.3 НПК.

Още повече,видно от решението не е в интерес на главният прокурор направил искането .

Очаквам отговор от екипа на правен свят били ли са налице основанията на чл.189 /1 /ал.3 НПК?

7. 4
    Петров | нерегистриран
    0
    0

Ниското качество на съдебната услуга,влече след себе си ниски съдебни такси .

8. 3
    Желязков за произвола на съдебната власт | нерегистриран
    0
    0

П Р О И З В О Л:

В съдебната си ппрактика по гр.д. №1122/02г. окръжен съд Враца, № 493/00г. Апелативенп съд София, е гр.д. №2757/03г.ВКС по искове по ЗОДВПГ, съдилищата ПОГРЕШНО СА ПРИЕЛИ,че отговорността по ЗОД СЕ НОСИ от съответният държавен орган въпреки ,че това не произтича от нормите на ЗАКОНА.Напротив в самото заглавие в чл.1,чл.2 и чл.4 от ЗОД ясно е посочена държавата като длъжник.Именно срещу държавата трябва да бъде постановено осъдително решение,тъй като само тя е длъжник по материалноправното правоотношение.Така гласи и чл.7 от КРБ.

Въпреки гореописаното по ЗОД е осъдена ОСлС Враца,Прокуратурата на РБ и ОСлС Враца,и Районен съд Враца,за да бъдат ОТЪРВАНИ от регресни вземания на държавата ВИНОВНИТЕ за изплатените от държавата обещетения ,съгласно двете алинеи на чл.9 от ЗОДВПГ.

ВЪПРОС: Това съд ли е,след кото не прилага разпоредбите на ЗАКОНАи Конституцията ?

9. 2
    Джаза към ПС | нерегистриран
    0
    0

Комисията по бюджета към Висшият съдебен съвет излиза с НЕЗАКОННО Решение от 2009г. по протокол,с което отказват да ни възстановят присвоени суми в хиляди лева,дадени й 2007г. от Агенцията за държавни вземания ,във връзка със съдебни такси които не влизат в държавните вземания посочени в разпоредбата на чл. 162 от ДОПК

Решението й е в нарушение на чл.21 от Правилника за организация и дейност на ВСС,но въпреки това НЕ ни възстановяват сумите в продължение на ТРИ години,ЗА КОЕТО МОЛИМ за намеса на Правния свят,

10. 1
    Недялкови | нерегистриран
    0
    0

По водените от нас дела срещу държавата по реда на специалният закон-ЗОДВПГ,са осъдени ОРГАНИТЕ,а не Държавата Което доказва ,че тези дела срещу държавата са водени от ИЗВЪНРЕДНИ СЪСТАВИ, некомпетентни да осъдят държавата .Поради което при отхвърляне на иска си присъждат ДТ в тяна полза,а не в полза на Държавата.

11. 0
    Христов | нерегистриран
    0
    0

Видно от решение №312/11.юли 2002г. по н.д. 173/02г. на ВКС,стр.2 През м. юли 2001г. е изтекла абсолютната погасителна давност по чл.81 ал.3 във вр. с чл.80 ал.1 т.4 НК/стар/

Въпреки изтеклата давност с заключително постановление от 05.09.2001г. са изваршени действия в досъдебно разследване по дозн. 471 А/2000г.на МВР Враца ,за осъществен престъпен състав на чл.144 ал.3 НК.Въпреки ,че при наличието на изтекла давност НЕ следва да се провеждат НИКАКВИ процесуални действия-нито на ПРЕВРАРИТЕЛНОТО производство,нито съдебно разследване.Образуваното производство подлежи на прекратяване ОТ ВСИЧКИ ОРГАНИ които го осъществяват.

ИСКАТЕ МНЕНИЕ :Видно от гореописаното,ето ви МАФИЯТА,ето ви ОКТОПОДА,ето ви ОРГАНИЗИРАНАТА престъпност,ето ви ИЗНУДВАНЕ за откуп.

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.