1072 Коментара

1. 1013
    === | нерегистриран
    0
    0

...откога писах за памперсите,ама вие не приемахте...

2. 1012
    ..... | нерегистриран
    0
    0

Аз ще ги взема тези 30% но добре ще си помисля какво ще купя за тях.На първо време ще обмисля въпроса с памперсите.В момента не мога да се сетя за нещо по гадно.Може би идеята за оборски тор която беше дал някой колега по - горе също не е лоша.Не може да става дума за даряване- да даряват Бойко, Цвъки и олигофрена Дянков , те са милиардери в евро.Цвъки ще си дари ли единия апартамент за децата или за бедните?Със сигурност не.Тогава защо ние да даряваме?Защо ние да отговаряме за всички неуспехи в тази държава.Аз не чувствам вина за нищо което е станало в последните 20 години.Учил съм, работил съм и честно съм си изкарвал парите.Не съм въртял бухалката като ББ, не съм правил далавери като Цвъки.Живея само от заплатата си.Затова ще протестирам.Такова унижение още не съм преживявал.

3. 1011
    вярващ | нерегистриран
    0
    0

До сега се си мислех, че може да има нещо реално, но това вече наистина е оливане от страна на ВСС. Наистина им трябват памперси и да направим така, че да си ходят в тях да им ги сменят техните отрочета, които се нагушиха с какво ли не и да им душката смардливите д....

4. 1010
    ДАЙТЕ | нерегистриран
    0
    0

ДАРЕТЕ ГИ,ЩОМ НЕ ГИ ИСКАТЕ!!!ТОЛКОВА НУЖДАЕЩИ СЕ ИМА!!!

5. 1009
    един от многото прокурори | нерегистриран
    0
    0

Видях - 30% , което досега не е било.

Това е подигравка.

Дали да не се откажем и от тях.

6. 1008
    ИМА | нерегистриран
    0
    0

ДРУГАРИ,ЩЕ ИМААААА....ВИНАГИ ЗА НАС Е ИМАЛООО...

7. 1007
    Хм | нерегистриран
    0
    0

Мдам, вече и аз мисля, че протестът е наложителен. Подкрепям идеята за памперсите.

8. 1006
    буба | нерегистриран
    0
    0

И все пак следва да се прави разлика.Това не е ДМС за цялостен принос, а персонални парични награди за проявен висок професионализъм.Така, че следва да бъдат наградени само"отличниците", а не всички.

9. 1005
    ... | нерегистриран
    0
    0

А инспектората по колко си раздадоха.

10. 1004
    сори | нерегистриран
    0
    0

Е това вече е върха на подигравката. Нямам думи. Беден ми е речника.На какво ни направиха тези хора.? Жал ми е за всички в съдебната система.Миналата година беше с "постна пица", а тази само тесто за "пица".ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИІ

11. 1003
    ?????? | нерегистриран
    0
    0

Ееееее, все съм си мислила или нищо или по една заплата, но пък как ги определиха точно тези 30% не мога да се сетя???

12. 1002
    Това е. | нерегистриран
    0
    0

Аз предлагам да се съберат Съюза на съдиите в България и да образуват щаб, който да защити интересите им пред ВСС, защото за сегашното положение единствено те са виновни. Дянковчето за сега си трае, но няма какво да каже, щото ВСС най-вероятно ще им подкрепи хазната с остатъка от заплатите на незаетите свободни бройки, а вие бързате да приключвате дела,и разбира се същите да са в срок. Ето каква ви е благодарността сега. Жалко за труда на всички неоценени магистрати и служители на съдебната система.

13. 1001
    мн | нерегистриран
    0
    0

А бе па какво е тази подигравка с тези служители да им дадат 30% какво ще си купат тези хора за тези хубави празници.Това е като помощи за социално слаби

14. 1000
    идея | нерегистриран
    0
    0

Предлагам с тези 30% да купим памперси и да ги положим пред сградата на ВСС, в знак на протест срещу зависимостта на съдебната власт.Ако всеки от нас, купи памперси за 300 лв,предстявяте ли си какво осиране ще настане пред правителствто на съдебната власт)))))))))))))))))(((

15. 999
    недоумяващ | нерегистриран
    0
    0

Вече се чудя какво става в тази държава,такова чудо не е било от страна на ВСС!!!Колеги, ние сме си виновни защото го допускаме,и си мисля,че тук е ролята на всички колеги членуващи в "педерастки" организации,като ССБ и АСП в БГ)извинете ме за изразите,но колеги,Вие сте на ход!!!!!!!!!!Забравих,колежката Кучкова, да покаже отново,че има дар слово и милее за съдебната власт!!!??????????

16. 998
    Хм | нерегистриран
    0
    0

ЛМ, какво означава "остатъка от СБКО"?

17. 997
    Еми | нерегистриран
    0
    0

Нещо тази информация за 30-те процента хич не ми се струва достоверна... По-скоро ВСС няма да дадат нищо, отколкото да ни се подиграят с такава сума.

18. 996
    ЛМ | нерегистриран
    0
    0

Последната информация при нас е, че този месец със заплатата /ноемврийската де/ ще дават остатъка от СБКО-то. За декември нищо не сме чули, всеки вика ще има, ама малко. Явно това за 30-те процента ще излезе вярно, защото и аз чувам за "малко" точно от прокуратурата. При тях информацията винаги идва първа. Ако е така - бахти резила. Не ги ли е срам да гласуват такива награди за ИВСС, а за мишките - подаяния.

19. 995
    реалист | нерегистриран
    0
    0

Да се върмен малко назад. От миналата година (2009) останаха 62 878 000 лв. От тях бяха раздадени 24 000 000 лв. в началото на 2010г. Реално са останали едни 39 000 000 лв. - дали са върнати в държавния бюджет или са останали на разположение на ВСС - никой няма да си каже. Факт е ги е имало като реални пари. Тази година (2010), напук на орязания бюджет пак са реализирани икономии от незаети щатни бройки и от събрани съдебни такси и то в размер близък, ако не и по-голям от миналогодишния. Значи пари има. И на фона на всичко това ВСС да ни замазва очите с по 30% от основната заплата ... просто няма да мине. А като капак на всичко и самия финансов министър за ТРЕТИ пореден път през тази година официално обяви че вече сме излезли от икономическата криза, така че да не се прави и той на луд и израза му "няма да ви дам пари защото няма" - просто не върви. Най-малкото той трябва да е наясно, че поне 80% от допълнителните пари които ще ни ги раздаде като награди, ДМС или коледни премии още до края на годината ще се върнат веднага в обращение като ги похарчим. Нали икономистите все реват че нямало свежи пари в брой - еми ето ги. Не вярвам някой да ги вземе и да си ги сложи на депозит (може и такива да има, ама колко ще са).

Така че ако ще ни се дават заслужените пари да е в достоен размер, иначе с тези 30% ще подействат силно демотивиращо за всеки уважаващ труда си в съдебната система ...

20. 994
    $$$$$ | нерегистриран
    0
    0

Информацията за 30%-длъжност + ранг е вярна.Наистина е срам и резил.Хвърлят ни прах в очите.

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.