6 Коментара

1. 6
    yvette | нерегистриран
    0
    0

Колежке, пуснете си писмена молба за УП 2, но я входирайте в деловодството. Съгласно КСО те ще бъдат длъжни да ви го издадат в 14 дневен срок, а ако не го направят, подайте жалба в НОИ, като приложите към нея ксерокопие на заведената молба. Тогава НОИ ще ги проверят и ще изискат УП-то служебно.

2. 5
    ,ПъНчо от Враца | нерегистриран
    0
    0

Работила съм в съда Враца,адвокатурата Враца,които ми издадоха УП за пенсия,но прокуратурата Враца,ми оттказва да ми издадат УП,където съм работила повечерот 3 години.-

Въпрос=: Как да постъпя слъд като веднъж съм ги осъдило по ЗОДВПГ????

3. 4
    служител | нерегистриран
    0
    0

Има редица документи на ПАСЕ и ЕК, в които се казва, че възнагражденията в съдебната система не могат да се намаляват спрямо постигнатото ниво (освен ако намалението не е заради дисциплинарно наказание).

4. 3
    служител | нерегистриран
    0
    0

Колеги ,някой може ли да каже какво става със парите за дрехите на служителите? Дали ще си ги получим.

5. 2
    сигурен | нерегистриран
    0
    0

Няма начин, разбира се, че не се запазва.

6. 1
    xenophont | нерегистриран
    0
    0

Как може да питаш такова нещо?! Според теб заплатата как се определя:

1. Председателя на организационната единица решава на кой служител каква заплата да се плаща.

2. Заплатата е обвързана с длъжността, която е изразена в таблица приета от ВСС (класификатор) и може да бъде намерена на страницата на същия орган.

7. 0
    служител | нерегистриран
    0
    0

Колеги може ли някой да ми отговори: когато служител премине от една длъжност на друга в същия орган на съдебната власт при която щатната заплата е по ниска от първата, запазва ли се по високата заплата или не?

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.