1 Коментара

1. 1
    Пепи -МАНЬСАНИЯ за прокуроски ХАОС | нерегистриран
    0
    0

SОS...SОS....МАФИОТСКИ ,или по ТАЛИБАНСКИ съм осъден на ЛОС по чл.148 ал.2 НК с нох.д. №522/98г. на районен съд Враца,въпреки ,че в с.з. с молба ПД 151/98г. от 27.5.99г. автора на обвинителният акт отвежда по делото прокурорите от ВРп.Самоотвода е приет й от съда, ВЪПРЕКИ ,ЧЕ ПРЕДИ ТОВА с постановление от 3.5. 1999г.по пр. 308/98г. на Апелат. п-ра София по горестоящият по длъжност прокурор от САП Е ОТКАЗАЛ да уважи искането ми за отвод на прокуратурата и следствието Враца за същият процес ,видно от писмо на САП вх.№ 1599/99г. от 24.9.99г. И въпреки ,че по време на разследването ми по чл.148 ал.2 НК ,в ОСлС Враца ,синът на гр. ищец е работил и работи като следовател в тази служба,и е било налице законово основание за отвеждането на ОСлС Враца SОS....SОS----------------..............

2. 0
    Иванова | нерегистриран
    0
    0

Закупих дворно място и след изповядване на сделката отидох до имота, до който преди това съм ходила многократно и установих, че съседите си погребали роднината предната седмица на 5 м от оградата, където са изградили и паметник. Какво мога да направя, за да ги накарам да преместят гроба?

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.