216 Коментара

1. 156
    до горния | нерегистриран
    0
    0

Имах предвид босотата не на краката...Ама,то като сте от първото поколение с обувки,не включихте...

2. 155
    до "ама" | нерегистриран
    0
    0

Боси, ама с хубав крак, голи, ама готини!!! Яд ли те е комплексарю?!? Яд те е, ама мен не е - защото ще си получа парите за дрехи! Ха сега ходи да сънуваш кошмари!

3. 154
    ама | нерегистриран
    0
    0

Ама март е далечеее ....иде 2012,а ако дойде по-рано ще си останете боси НАВСЯКЪДЕ!

4. 153
    33333 | нерегистриран
    0
    0

Март-със сигурност!

5. 152
    555555555555 | нерегистриран
    0
    0

последно кога ще ги вземем

6. 151
    NNNN | нерегистриран
    0
    0

Какво образование се изисква, съгласно Класификатора, въобще не е показателно. Що не си вземете деловодители с основно образование, щом твърдите, че такова е достатъчно. Да видим, докъде ще я докарате...при тези обстоятелствени резолюции.

7. 150
    да амааа! | нерегистриран
    0
    0

ние във милицията си имаме вече химн,а на магистратите само пари ше дадътл

8. 149
    пак аз | нерегистриран
    0
    0

И да допълня деловодителите се скапват от работа поне при нас, жалко, че ВСС ги отряза дано като миналата година да вземат па макар и по-късно

9. 148
    до горния | нерегистриран
    0
    0

Ами, че като е толкова хубаво и няма нужда от образование за да ми вършиш работата ела пък правораздавай, ама то всички сте специалисти и разбирачи (ама по форумите)

10. 147
    до голи и боси | нерегистриран
    0
    0

Малката, стига сте парадирали с образование. Не те знам какво работиш, но ако работиш деловодител преди години за тази длъжност се изискваше основно образование . Ако имаш висше образование толкова по-зле за теб, че не си намерила реализация и няма какво да се фраскаш. Дипломата ти не става за нищо. Стага сте се фраскали с дипломи, които за нищо не стават.

11. 146
    до голи и боси | нерегистриран
    0
    0

Що не си гледаш в твойта паничка, а гледаш в чуждата? Не не ме е срам - считам, че заплатата ми е малка. За образованието ми и за обема работа която върша, намирам, че е малка.

12. 145
    гол и бос | нерегистриран
    0
    0

Големи са им заплатите на кандидат-пенсионерите с многото клас, моята не е голяма! Иначе работя дори повече - статистиката го показва.

13. 144
    голи и боси | нерегистриран
    0
    0

Ама вие голи и боси ли ходите,та толкова зор за тези пари!Малки са ви заплатите,та и това!не ви е срам!7

14. 143
    111111111 | нерегистриран
    0
    0

Гл. ни счетоводител каза че на 1-ви март ще пусне платежните и на 2-ри ще ги вземем.Дано да е така.

15. 142
    Потвърждавам | нерегистриран
    0
    0

Точно така, месец след решението на ВСС, т.е. на-късно началото на м. март!

16. 141
    до 999 | нерегистриран
    0
    0

Миналата година ги взехме на 11-ти март, т.е. месец след решението на ВСС. Би следвало тази година да е около 1-ви март

17. 140
    Ани | нерегистриран
    0
    0

А за нещо друго имате ли информация?

18. 139
    999 | нерегистриран
    0
    0

Ще ги изплатят в края на месец март. И предходните години е така, мисля, че и сега ще е така. Поне така каза нашия счетоводител.

19. 138
    поли | нерегистриран
    0
    0

Сигурно през месец април.

20. 137
    2222 | нерегистриран
    0
    0

Какво става колеги, всеки мълчи.Имаме ли информация кога ще ни изплащат парите за дрехи.

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.