216 Коментара

1. 136
    До горния | нерегистриран
    0
    0

Ами тук всички са ти колеги,давай!

2. 135
    Ляко Христофоров, преподавател в Пернишкия Университет | нерегистриран
    0
    0

Я сам авоторот на дисертация на тема мисконцепции на Голфо и префасониране на цялостниот дискурс на ауспухо /тунинговане/. Като дългогодишен преподавател по съдебна реторика съм готов да обменя по-същностни ценностни ориентири с коуегата от Кембриджкиот ВУЗ

3. 134
    до 666 | нерегистриран
    0
    0

Кой съд сте все пак?

4. 133
    666 | нерегистриран
    0
    0

Нашият съд.Би трябвало всички да вземем тогава.

5. 132
    ? | нерегистриран
    0
    0

Кои Вие?

6. 131
    666666 | нерегистриран
    0
    0

Ние ще ги вземаме на 1 март.

7. 130
    няма нужда | нерегистриран
    0
    0

Тук няма нужда от поезия!Има нужда само от ПАРИ(под каквато и форма да им е раздаването).Ясно ли е?

8. 129
    Христофор Ляков, бивш преподавател в Кеймбридж | нерегистриран
    0
    0

Трябва да обемете в себе си мисловната харта на нещата, да префасонирате цялостния дискурс така, щото да станат нещата по сугестивно-евристични, Аз не бих се съгласил с конститутивния функционалитет на лицето А, щом като Б няма конструкти, които да подпират основанието му. В този смисъл изградете по-същностни ценностни ориентири, за да няма фатални мисконцепции.

Съгласен съм с онова мнение, за което стана дума вече, преди 72 дни. Тогава говорих със себе си по този въпрос. Това е наистина нещо, без което не може. Забравена дума, изхвърлен фас, злобен пец, турчин с фес.

червена дъга

сега се наигра

разбра за онова

червено дете

забравихме ние

онази жена

която събра

рубинено оче.

Благодаря за аплодисментите!

Нямаше нужда. Наистина съм перфектен поет, не го отричам. Творя прекрасни неща. Ако искате още, веднага ще ви напиша.

9. 128
    -------- | нерегистриран
    0
    0

Този форум се изроди и причината е чуждо вмешателство. Стойте си в локвата бе, жабииииии

10. 127
    зззз | нерегистриран
    0
    0

Не, не се срамуваме, и няма от какво да се срамуваме, ясно?!?!

11. 126
    съд.служител | нерегистриран
    0
    0

Стига с тези простотииииии...........не се ли срамувате от себе си ?????

12. 125
    Иван | нерегистриран
    0
    0

Колеги, считам, че не е редно да коментирате ТУК, какво ни се полага и в какъв размер. Така или иначе ще ни се даде, когато му дойде времето. Защо давате хляб на разни простаци да има за какво да говорят и да се дразните взаимно.

13. 124
    до няма да има | нерегистриран
    0
    0

На тебе милиционерче кога Цветанов си изкара члена от устата ти та почна да цивриш тука??? Айде лапай и се потапяй.

14. 123
    няма да има | нерегистриран
    0
    0

Няма да има пари за дрехи,изперете си старите и ги носете!Криза е!

Дянков

15. 122
    до "1" | нерегистриран
    0
    0

Има значение дали спрямо средната за страната (държавен и частен сектор) или средната само в бюджетната сфера. Мисля, че 638 лв е средна заплата за страната, а тя е по-ниска от средната в бюджетния сектор.

16. 121
    1 | нерегистриран
    0
    0

"..През третото тримесечие на 2010 г. средната месечна работна заплата намалява с 0.3% до 638 лв. спрямо второто тримесечие на 2010 година..."

Странно как ще скочи с близо 100 лв. само за тримесечие ....

17. 120
    веселина | нерегистриран
    0
    0

за последното тримесечие на 2010г средната заплата е 731лв, цитирано в писмото за проектобюджета, така че е ясно по колко пори ще се дават

18. 119
    веселина | нерегистриран
    0
    0

това не е вярно за писмата

19. 118
    * | нерегистриран
    0
    0

не е ли късно?

20. 117
    5 | нерегистриран
    0
    0

Получени са писма,че април ще ги дават

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.