891 Коментара

1. 862
    Нерегистриран | нерегистриран
    4
    -5

Колеги,как върви работата при вас? Нещо ново от ЦУ? Защо има обяви за ЛРТП? Странно е, че изведнъж пускат накуп толкова много свободни места. Споделете ако някой знае нещо. Мисля да съдействам за една позната, дали си заслужава?

2. 861
    До всичи | нерегистриран
    19
    0

Честито Воскресе, колеги, нека да сме здрави, късмета да ни спохожда, останалото...кой както си го направи.

Стига със сплетни и интриги...

3. 860
    До №851 от KONDOR | нерегистриран
    13
    0

Не те знам кой , но си безкрайно прав! Този Флори /може би Цветан/ е...а майката на ГДО и териториалните и поделения, а и този форум е потвърждение за това наследство - плюнки, завист, безхаберие и т.н. Ще го запомним с това, че единственото нещо което направи бе да си закупи пълния комплект на униформата и атрибутите за "грлавен комисар" за незнам колко хиляди лева. Светли празници колеги!

4. 859
    Комплексар с пагон | нерегистриран
    1
    -11

До коментар [#856 #undefined] от "Уаят Ърп":Кажи бе ,льохман

5. 858
    Свестен | нерегистриран
    1
    -13

До коментар [#857 #undefined] от "Македонец":Колега ,а Вие на кого сте лоялен?Какво ще рече македонец?От кои македонци сте ,нима служите в Скопие?Айде нема нужда от вашата "лоялност"!

6. 857
    Македонец | нерегистриран
    21
    -2

Шопски капот, чувал ли си за лоялност, солидарност там където работиш

7. 856
    Уаят Ърп | нерегистриран
    13
    0

Ейййй софийски дришльо

8. 855
    Кретенът | нерегистриран
    21
    -1

А ти лиглю на КПП ли си

9. 854
    Комплексар с пагон | нерегистриран
    9
    -37

Е сега е точния момент оня бургаски смешник -синдикалист да дойде в София.Е сега смешковци селски елата в София.Точния момент е да дойдете и да помагате на полицията.КПП-та ,цигански блокади и прочие!!Полицята няма да си седне на гъза,а вие по селските звена дето трябва да връщате заплати,шото за две стотинки работа не вършите,да не пишете във фесбук-аз съм ЗА,аз ПОДКРЕПЯМ.......е сега елате прошляци смръдливи

10. 853
    Тото | нерегистриран
    7
    -2

Аман от чекиджии/ки

11. 851
    До №850 | нерегистриран
    5
    -3

Защото Флори слружителите на ГДО работят по ЗСВ, а не по ЗДвП! Дано си ме разбрал малоумен комплексарю. Стига си подклаждал огъня с интриги.Ама той Жеков е виновен, че все още не те е разкарал. За отдела за който отговаряш най малко трябва да знаеш къде има структури на органите на съдебната власт, и кои са им административните ръководители. Ти знаеш ли ги тия неща?

12. 850
    Тол | нерегистриран
    1
    -1

Защо толаджии,а не гдо

13. 849
    Нерегистриран | нерегистриран
    1
    -1

Защо са напускали толкова много обяви за свободни места за ЛРТП, някой има ли напредстава?

14. 848
    честит празник | нерегистриран
    1
    -3

Честит ден на ПРЕДАТЕЛЯ!

15. 847
    Съдебния пазач | нерегистриран
    10
    -9

Не се напъвайте излишно за съвместни наряди с МВР. Хората са преценили кои са полицаи и кои не! Ние сме си просто пазачи и разхождаме циганите между арестите, затворите и съдилищата!

16. 846
    До мизерия | нерегистриран
    6
    -1

Облечи си и балната рокля, отива ти

17. 845
    бечо | нерегистриран
    5
    0

До коментар [#844 #undefined] от "Здраве да има": Преценилиса , че и за това не ставаме. Предпочитат толажиите

18. 844
    Здраве да има | нерегистриран
    0
    -3

Ще се дават ли съвместни наряди с полицаите

19. 843
    Топ Ченге | нерегистриран
    15
    -4

До коментар [#842 #undefined] от "мизерия":А знаеш ли,че и нас както -службата ни боли кура за теб?На кой му дреме кога си започнал ,какво си правил и т.н.Ти жена нямаш ли си да я биеш като повечето алохолици,или пишка да си играеш?Кво ни занимаваш със себеси ,кат пинеш две ракии хахахахахахаахахах

20. 842
    мизерия | нерегистриран
    9
    -14

Знаете ли,че почнах в Съдебна Охрана през 2007 ?!Знаете ли,че ми дадоха уноформа без обувки и на другият ден бях на служба с обувките от бала ми!Знаете ли,че си купувахме сивите тениски по 5лв!Знаете ли,че още тогава разбрах,че за нищо не ставаме и се ориетирах!Т.Е. все ми е тая и на мен за службата както и на нея за мен!Така,че сме квит!Пожелавам успех на неуспелите и здрави езици на Топ служителите

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.