963 Коментара

1. 206
    ИСТИНА | нерегистриран
    111
    -8

Колеги нито пенсионерите може да махнем с писания тук ,нито директора ,ама дайте да мислим за нещо рентабилно .

За оставащите да служат нека споделим мнение за новите униформи (почти всички трябва да са получили вече ) !

2. 205
    Катил | нерегистриран
    80
    0

Кой е Миксера

3. 204
    капан | нерегистриран
    100
    0

Знаят се тенденциозните драскачи тук! Да поопишем подвизите им в работата и извън нея на женския фронт, та жените им да понаучат това онова. Давайте, не мълчете!

А дядо Йоцо Гана ходи на работа в Делиормана и си бърка интригите с миксера....

4. 203
    Дядо Йоцо | нерегистриран
    93
    0

Къде остана Гана? Загубих интерес...

5. 202
    смях | нерегистриран
    8
    -92

Прави ми впечатление,че под всички сносни коментари има много минусчета!От там ме навежда на мисълта,че във форума се подвизават много наши милички пенсионери!Явно това им е работата,все пак са на двойна хранилка!

6. 201
    предложение по темата | нерегистриран
    8
    -85

Смятам, че е по-добре темата да е озаглавена - "Да ИЗХВЪРЛИМ отпадъците от ГДО - след сортиране поотделно"! Явно ТЕ от дума НЕ разбират! Трябва силно действие!

7. 200
    преминаващ | нерегистриран
    6
    -83

прави са хората. редно е тоози там дето казват, че е директор - жеков или петко, да си ходят и то веднага. няма да има специална покана. изработили си пенсии, ама искат да цицат и от другите бозки. ами не са за вас. вървете си. малко срам бе г-да началници.

8. 199
    Нерегистриран | нерегистриран
    4
    -2

До198 това жалката истина имладите след време ще страдат от тази несправедливост

9. 198
    = | нерегистриран
    9
    -51

Сбъркана държава. Къде може да работиш, да имаш привилегията да се пенсионираш по рано от другите, да ти се полагат двадесет заплати при пенсиониране и да те оставят на същата работа, но вече с пенсия и заплата и 100 процента държавно осигуряване до 60 години, при положение, че си на 50, 51, и т.н до 59 години. Никъде, просто никъде, само в БГ. И това било нормално, дрън, дрън, нормално само за тези, на които се полага за всички останали не е, и всички го знаят. Нормалното е когато се чувстваш добре да работиш до 60 години и да се пенсионираш, когато не се чувстваш добре да го направиш по рано и да напуснеш. Колко заплати се натрупват от пенсионирането до 60 годишнината + двадесетте, е ...... Горко им на младите, няма такава държава.

10. 197
    Миндил | нерегистриран
    38
    -1

Дебиле извинявай остави ме не искам службата си да загубя ще стана твой слуга само не ми давай белет за вънка и ще те почерпя, но къде

11. 196
    дебил | нерегистриран
    4
    -46

До коментар [#194 #undefined] от "Оправям дебили":Като гледам само оправени ходим. Много надарен този оправач. Всеки ден ти дишам във врата - оправачо! Не ти ли омръзна да се постилаш на пенсионерите. Ти ще си един от първите излетели с еднопосочен билет барабар с цялото кралско воинство на Жеков в дует с Петко Ч. Няма доблест този наш вожд. Парата, парата, какво ли не прави с човекоподобните?

12. 195
    МОКАНИНА | нерегистриран
    49
    0

Боже, колко мъка има в тази Дирекция, боже!

13. 194
    Оправям дебили | нерегистриран
    60
    -5

Дебил напиши си името за да те намеря лично и поубедя в разни нещица

14. 193
    дебил | нерегистриран
    9
    -63

Абе малом ...... ци, не разбрахте ли, че нито шефа, нито профито Петкан ги е еня за службата. Как ще се махнат пенсиите? Представяте ли си тая шушу ....... мига - шефа ни да си тръгне и да подпише заповеди на останалата пап ...... лач? Жека, нали брато - посмъртно НъЕ! Бегай бърже обратно в ШУМьЕН! Колеги, не мълчете, а пишете. Това мам го чете и докладва на босса. Близо е финала.

15. 192
    ЯДОСАН | нерегистриран
    14
    -55

До коментар [#191 #undefined] от "ИСТИНАТА": Редно е да смениш тона! Нещо обърка човека! Аз съм си добре, където съм. Дерзай!!!!

16. 191
    ИСТИНАТА | нерегистриран
    58
    -13

Последен коментар от мен по тази тема!

Не знам някой пенсионер от МП да е уволнен от началото на годината, само защото е пенсионер. Ако има кажете му името, длъжността и т.н.

До колегата(колежката) дето писа, че вземайки пенсия и заплата пречело на конкурсите и израстването му: Ако искаш да израстваш няма да гледаш само в твоето звено, а навсякъде в България! Всяка година има конкурси за израстване и ако си достатъчно кадърен (а), ще успееш. АКО НЯКОЙ СИ Е РЕШИЛ ДА СЛУЖИ ДО 60 ГОДИНИ, няма никакво значение дали взема пенсия и заплата или само заплата.Той ще заема тази длъжност и това е! Ако е решил да напусне, когато направи 18г. за категория, ако щеш и две заплати му давай, той пак ще напусне! Така, че както писах по-долу завистта те яде колега, това е, а не невъзможността за израстване!

17. 190
    ИСТИНА | нерегистриран
    74
    -18

До "ЯДОСАН " !!!

Колко униформени пенсионери отстраниха от ГДИН ? Колко на мл.изпълнителски ,изпълнителски и ръководни длъжности взимащи пенсия и заплата бяха отстранени ?

Питам ,че съм неграмотен .

18. 189
    ЯДОСАН | нерегистриран
    17
    -75

До коментар [#188 #undefined] от " ИСТИНА ": Да започнем с МП, след това ГДИН...няма да продължавам.Това за пенсионерите.

А за колегата - каквото е било нужно съм го сторил! Когато помагаш на някого и когато даряваш, не е необходимо да го правиш достояние на всички. Въпрос на морал и култура!

19. 187
    + | нерегистриран
    7
    -70

Цъкат яко минуси пенсиите, сега разбрахте ли кой пиши и се излага в този форум. Само проследете плюсовете и минусите на коментарите и всичко става ясно. Живи и здрави.

20. 186
    Ядосан | нерегистриран
    22
    -76

Не знам Истина ли си или Лъжа, но със сигурност си неграмотен/а и по - добре спри да излагаш себе си и дирекцията. Първо няма "висш" съд и още по - малко такъв конституционен. Второ има огромна разлика между изборна длъжност - депутат и президент и държавен служител, който е назначен с протекции, получил е предварително тестовете, видимо не отговарящ на медицинските изисквания и незнайно как минал физическия изпит. Да не говорим за онези от нас, за които се обявиха нарочни конкурси и пр. И за сведение изменението на закона е в сила и на много места пенсионерите освободиха, заеманите от тях длъжности. Айде, лека!!!!

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.