902 Коментара

1. 103
    Ра | нерегистриран
    6
    -1

Колега дитектора първо не важи.Лоялноста не е да прекриваш истини

2. 102
    Ядосан | нерегистриран
    13
    -11

Господин Жеков не се бави! Имаш законово основание да организираш изследване на детектора със следните въпроси:

1.Лоялен ли сте към службата?

2.Писали ли сте злепоставящи неща по форумите?

Ще останеш изненадан от резултатите! Хора много близо до твоя кабинет са лидери в пасквилите. Има и от Плевен, и от Добрич мвоже би, Водача им е Флори Попов

3. 101
    ГАНА | нерегистриран
    55
    -23

Гана е жива и здрава. Да живее Гана и да ни разказва

4. 100
    Хохо | нерегистриран
    22
    -58

Бреееее голямо ешене в този разград Бреееее! Баджанакът на Грозев пребил жена си щото го хванала да кръшка. А да видим как ще го замаже шефчето им? Ще му влезе в положение щото и той така действа. Хохохо! Рибата се вмирисва от главата! Яко ешене! Хохохо

5. 99
    МАМА-та пита! | нерегистриран
    3
    -8

До коментар [#97 #undefined] от "???":BOSS - до кога да те чакам да се наиграете с % за съкращения? искате нови хора, а не им осигурявате места. ББ или ЦЦ чакате да ви навестят по жсм.

6. 98
    ////// | нерегистриран
    6
    -2

До коментар [#96 #undefined] от "???":За слагащите минуси и за това, че няма показани протоколи, а само дневен ред БЕЗ дата, от съвещанието на УС на 17-18.01.2019 г., сигурно, защото няма такива или в момента се творят, ще си задам въпроса.

Синдикатът ще вземе ли становище по к.д.16/18 и к.д.2/19 на Конституционния съд?

7. 97
    ??? | нерегистриран
    5
    -4

шефе, занесе ли списъците на "мама-та", че ми писна да те гледам барабар с всичките "пенсии-наглеци".

8. 96
    ??? | нерегистриран
    3
    -3

Аз имам конкретно питане към синдиката, но първо искам да видя протокола от вчера? Питането ми не е свързано със заплатите.

9. 95
    До ловен дом | нерегистриран
    9
    -2

Георги какво толкова ровиш за Стоянов? Нали ти отряза главата навремето. Ако си имал да кажеш нещо, да си го казал тогава. За е...но дупе цяр няма.

10. 94
    Loven dom | нерегистриран
    3
    -3

A sas Stoqn streleca kakvo stana? Kakvo kazaha gostite mu ot Sofeto?

11. 93
    sindikalist | нерегистриран
    2
    -4

До коментар [#80 #undefined] от "нерегистриран":

Не бъди толкова сигурен,синдиката не е съгласен искат да прецакат сътрудниците с по малко увеличение и да вдигнат инспекторските с повече.Днес имаха сбирка (раз пивка).Явно си гледат техните г...ве ,нали 90 % са пенсии и не им стигат парите.

12. 92
    До №90 | нерегистриран
    6
    0

Глупак си ти №90 нерегистрираният! Едните ще си тръгнат/пенсията не е от бюджета та ГДО/ , а нали на тяхното място ще дойдат нови служители. Къде ги сънува тези проценти.

13. 91
    До №90 | нерегистриран
    8
    0

Глупак си ти №90 нерегистрираният! Едните ще си тръгнат/пенсията не е от бюджета та ГДО/ , а нали на тяхното място ще дойдат нови служители. Къде ги сънува тези проценти.

14. 90
    10% | нерегистриран
    6
    -7

Ако се махнат пенсионерите, заплатите на работещите колеги на терен, могат да се увеличат мин. с 15%, ама шефа ни спи зимен сън.

15. 89
    МИШКИИИИ | нерегистриран
    5
    -2

Защо изтрихте постовете на Бонгалов? Спете спокойно има скриншотове!

16. 88
    тоточноточното | нерегистриран
    0
    -3

Първо изравняват се заплатите на изпълнителите - само на тези дето са свързани с работата на терен - другите си остават на същите там заплатки прислуга,счетоводство,юристи дето не знаят каква е миризмата и защитават кой ...кой ?????? те не са в час!!!!!

Второ на средно ниво в Търново, Варна и Майната ще взимат повече от или като София и дирекцията - това е подигравка, кой на кого ще прави проверка и ще контролира ха ха !!!!!

Трето големите нека им се гледа сеира щом тия в гдо не работят да взимат по малко от вт и вн и бс те са много натоварени особено по поемането на отговорности с прехвърляне на всички решения на ........

Четвърто - Що ни е ГДО и ГДИН то може да се нарече по Бонгаловски с името "ГДОИНЗСКЕ и ПДЗЛ" Главна дирекция охрана изпълнение на наказанията и задържане под стража, конвоиране, екстрадиции и принудително довеждане и задържане" за да има подлизурки сол - ци и конкурси за правилните кандидати, таман ще бъдем близко до МВР!!!!!!

17. 87
    !!!! | нерегистриран
    0
    0

До коментар [#86 #undefined] от "истина !!!": Не прочетох някой да използвал думата "лъжа". При създалата се ситуация докато не се покажат разчетите или действащото щатно и това с новите заплати, съмненията ще си останат. А пък знаем, че "Никой не вярва на сълзи", по един филм!!!!

18. 86
    истина !!! | нерегистриран
    2
    0

Аз съм разясняващия по долу информация за увеличението на заплатите.

Ще се нарека "истина" защото всичко казано от мен ще го видите като заплата в януарската си заплата и тогава бих искал всички правещи се на "мъже" тук да ми се извинят за това ,че днес на 16.01.18 г . ме наричат лъжец.

А аз позиция на синдиката си е тяхна работа. Аз не съм член на Синдикат " Охрана " и никога няма да бъда защото там където има сътрудници нетрябва да има и началници ! Защото когато защитаваш интересите на едните неможеш за защитиш другите.

19. 85
    Ра | нерегистриран
    0
    0

Разбрах работиш повече получаваш по малко.Получаваш заплата пенсиа и се моташ цял ден получаваш повече.

20. 84
    ????? | нерегистриран
    0
    0

До коментар [#83 #undefined] от "нерегистриран": Няма кой да ти повярва! Спешно свикване на синдикални събрания по места за запознаване на членовете с твърдените разчети и всички решения взимани от управителния съвет на синдиката през последните две години. Ако трябва и излъчването на представители, които не са в ръководните органи, за запознаване с документите в министерството.

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.