146 Коментара

1. 146
    123 | нерегистриран
    0
    -2

http://newsbul.com/%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE-%D0%BB%D0%B8-%D0%B5-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%B2%D0%B0%D1%81-1260-%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BB?fbclid=IwAR24RO0JKdOfCnDI1mHA_ZTZ0DSRUYDAWf862nA3ZpVHxZbsLlsCHXSL6p4

2. 145
    Геро | нерегистриран
    3
    0

До коментар [#141 #undefined] от "До Геро":Коментар достоен за уважение!Приемам извиненията Ви - не всеки би го напрваил.Прави Ви чест!

3. 144
    роднина-милиционер -начин на назначаване в съдебната система! | нерегистриран
    10
    -4

Съдебната система се разрастна като октопод. Вече се състои от 15 000 инсталирани. дори и армията е от по-малко хора. Вр еме е за МАСОВИ СЪКРАЩЕНИЯ. ПОНЕ 70 ПРОЦЕНТА РЕДУКЦИЯ!

Например във ВАдмС има 10-15 рода. Това е съд, основаващ се на родовообщинен роднински принцип. Там за да постъпиш трябва да си или роднина, или милиционер.

https://www.vesti.bg/bulgaria/sad/sega-desetki-rodnini-rabotiat-vyv-vas-6078206

"Десетки роднини работят във ВАС"

4. 143
    Долар | нерегистриран
    12
    -5

Аре бе. Много уважаеми плащачи на данъци с които ни издържат, я малко по-кротко и не ми се правете на клетки душички. Аре преди да ми плащате заплатата с прословутите си данъци да ме светнете кой работи за 100 лева. Алоу смешници, нещо се объркахте. Като изключим, че такива заплати няма, в БГ сивата икономика е най-голяма. Което означава, че вие ощетявате хазната като получавате пари под масата и заслужавате тояга, а не похвала. Заплатата ми плащали. Деба и смешниците

5. 142
    ... | нерегистриран
    5
    -5

До 139 Ние служителите в съд. система сме последните хора, които трябва да мислят за хората отвън с 100 лева. За тях трябва да помисли нашия Велик....

6. 141
    До Геро | нерегистриран
    6
    -1

Написаното от Вашата служителка/служител говори за морала им, аз само изказах възмущението си. Поднасям извиненията си на съвестните и коректни служители, защото такива със сигурност има. Проблема е в тези нахални /на която отговорих/. Надявам се тя/той да попада в тази част от раздутата администрация, която ще бъде съкратена. Тогава ще видят 2 и 200.

Още веднъж поднасям моите извинения.

7. 140
    геро | нерегистриран
    8
    0

До коментар [#139 #undefined] от "Ето това е морала на съд.служител":Ами кажете си данните да ви поканим в комисия на един конкурс за да видите как се избират съдебните служители щом си позволявате да давате определения за морал и възможности за работа в съд.система.

8. 139
    Ето това е морала на съд.служител | нерегистриран
    3
    -12

А трябва да ти пука за хората навън, разполагащи със 100 лева, защото твоята заплата е от техния/нашия гръб. С тази ваша наглост никога няма да сте доволни от заплащането ви, а за ефективността от работата си даже не се и замисляте, нали?!

А за конкурсите, с които ви назначават..... моля, не ни обяснявайте. Може би е редно да се обедните на близките ви хора, но то е в случай, че евентуално ви е останала мъничко съвест.ЗАСРАМЕТЕ СЕ!

9. 138
    d;r | нерегистриран
    20
    -4

До коментар [#126 #undefined] от "До 125":аз с конкурс съм назначена на тази работа. и не ми пука за тези, които карат със 100 лева навън. за моя труд и нерви, си искам съответното заплащане, както е в ЕС. нали всичко равняваме по ЕС. затова троловете да мълчат или да се явяват на конкурс и да вземат нашите пари. и да имат правото да пишат в този форум. другите, да си налягат парцалите и да си квакат в собственото блато.

10. 137
    да бе, | нерегистриран
    3
    0

До коментар [#135 #undefined] от "отговор": данните са ти отпреди сто години.

11. 136
    Петя | нерегистриран
    0
    0

Благодаря ви!

12. 135
    отговор | нерегистриран
    2
    -3

До коментар [#133 #undefined] от "Петя":

около 900 лв е заплатата на юрисконсулт на район в София-чиста сума. пари за дрехи-няма.

13. 134
    "Петя", | нерегистриран
    4
    0

Кандидатствай и питай на място.

14. 133
    Петя | нерегистриран
    1
    -4

Здравейте, някой има ли представа каква е заплатата на младши юрисконсулт в някоя община? Че попадам все на стара информация...

15. 132
    Мечо, | нерегистриран
    13
    -2

Аз все се чудя, защо членувате в синдикални сдружения. От 30 години се чудя. Никога не съм участвал и не съм в по-лоша позиция от вас.

16. 131
    Айде спрете се малко | нерегистриран
    5
    -21

До коментар [#130 #undefined] от "...":На вас известно ли ви е , че от няколко години в НАП не се получава т.нар "клас" и , че един редови инспектор в НАП взема по- малко и от учител?Също така в НАП се вземат 400 лева на година за дрехи, а не като вас по над 2000 лева.Като се съберат парите за дрехи , заплатите и ДМС в края на годината се получава , че служител в съдебната система с около 10 г. стаж взема на годишна база колкото един инспектор в НАП и това с включените във възнаграждението ДМС на всеки 3 месеца , за които толкова много ревете.

17. 130
    ... | нерегистриран
    16
    -3

Вижте какво правят в НАП на всеки три месеца допълнително възнаграждение, но при тях ФМ дава, а при нас все няма.

18. 129
    Мечо | нерегистриран
    15
    -4

След мижавото увеличение на заплатите с около 80лв., и липсващото увеличение на ранговете на служителите, как мислите, трябва ли да се заплаща членски внос на Сдружението? Ще продължаваме ли да им пълним гушките да имат за увеселения и "обучения"?

19. 128
    нерегистриран | нерегистриран
    17
    0

До 126-Може пенсионери да разполагат с толкова. Безработните вземат от борката по 400-500лв., но цял ден обикалят из барчетата. Вие съгласни ли сте да работите по цял ден и труда ви да не се оценява?

20. 127
    нерегистриран | нерегистриран
    13
    0

До 126-Може пенсионери да разполагат с толкова. Безработните вземат от борката по 400-500лв., но цял ден обикалят из барчетата. Вие съгласни ли сте да работите по цял ден и труда ви да не се оценява?

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.