3 Коментара

1. 3
    Сбляк | нерегистриран
    1
    0
    До коментар #2 от "Милена | нерегистриран":
    Що решихте че хейтя и спамя? Имам нужда от помощ и не ме е страх от вируса а съм със счупен крак, без кола, без пари, не мога да мръдна. Търся реален съвет а не злобни коментари и не виждам кое ми е превилигироването?

Правилно са ви насочили да се обърнете към кмета на населеното място. Той може да ви завери документите и евентуално да ви окаже помощ.

2. 2
    Милена | нерегистриран
    1
    -1

Що решихте че хейтя и спамя? Имам нужда от помощ и не ме е страх от вируса а съм със счупен крак, без кола, без пари, не мога да мръдна. Търся реален съвет а не злобни коментари и не виждам кое ми е превилигироването?

3. 1
    notary | нерегистриран
    3
    -1

Ставате смешни! Престанете да хейтвате тази тема. Явно един и същ вече втори месец плюе и спами против нотариусите!??

"Хюстън имаме проблем"!!!

Обърнете се към регионалния кмет и проблема ви е решен.

Не вие е нужен нотариус щом сте на село.

Явно сте на безопасно място! Запазете спокойствие!

В случая сте привилигирована!

Успех!

4. 0
    Милена | нерегистриран
    1
    -3

Моля ви свържете ме с нотариус, който издава пълномощни чрез електронен подпис в евротръст. Трябва ми пълномощно за да може приятелят ми да попълни заявление в банката да си направя периодичен превод за вноска по кредит. Неподвижна съм, на село, нямаме нотариуси наблизо, нямаме пари, а кредита мн ни трябва, но без този превод няма да го отпуснат. Нали Ел подпис има силата на хартиения

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.