4 Коментара

1. 4
    Ирен | нерегистриран
    0
    0

Аз скоро имах много проблеми с моя работодател и мой приятел ми препоръча тази фирма и много ми помогнаха. Можеш да ги видиж тук - [ATALAW - Law Firm in Sofia Bulgaria](http://atalaw.bg/)

2. 3
    Сбляк | нерегистриран
    0
    0
    До коментар #0 от "11 | нерегистриран":
    Във връзка с получаване на безлихвения кредит едно от условията е да се прекрати дейността. Някой да сподели опита си и евентуални притеснения или проблеми... Както и после има ли пречки са се възобнови... Налага ли се отписване от адвколегия... Моля за съвети

Реално би следвало да се отпишете от адв. колегия, за да спрете да извършвате дейността си. Иначе как се доказва прекратяване на дейността на самоосигуряващо се лице ? Друг е въпроса, че примерно САК, ще лапнат едни пари после, ако решите да се вписвате наново... Особено с тоя новия печелбар Стефан Марчев в САК, виждам как таксите ще нараснат главоломно!

3. 2
    3,14 | нерегистриран
    0
    0

До коментар [#1 #undefined] от "123":

В този форум пишат само съдии от ВКС, и прокурори от Главна прокуратура . Те си получават заплатите и бонусите гарантирано, така,че темата за тях е неактуална, даже ,не им е ясно в какво е проблема.

4. 1
    123 | нерегистриран
    0
    0

За първи път тема, която е толкова актуална, за съжаление, но въпреки това няма и един коментар. Странно

5. 0
    11 | нерегистриран
    2
    0

Във връзка с получаване на безлихвения кредит едно от условията е да се прекрати дейността. Някой да сподели опита си и евентуални притеснения или проблеми... Както и после има ли пречки са се възобнови... Налага ли се отписване от адвколегия... Моля за съвети

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.