1 Коментара

1. 1
    | нерегистриран
    1
    0
    До коментар #0 от "Заинтересован | нерегистриран":
    Здравейте, искам до продам УПИ което получих по наследство от майка ми. При подаване на заявление за изготвяне на скица се установи, че в нот. акт е объркана една цифра от номера на парцела, а в старата скица номера е изписан правилно. Има ли начин да се поправи нот. акт за да ми издадат скица и да продам имота?

Здравейте, следва да отидете при Нотариуса изповядал сделката , с която сте купили имота. Нотариусът би следвало да съхранява по нотариалното дело скицата въз основа, на която е изповядал нотариалния акт. В случай че се окаже грешка, следва да се свържете с продавача ви, да посетите отново нотариуса и да сключите нотариален акт за поправка на вашия нотариален акт.

2. 0
    Заинтересован | нерегистриран
    0
    0

Здравейте, искам до продам УПИ което получих по наследство от майка ми. При подаване на заявление за изготвяне на скица се установи, че в нот. акт е объркана една цифра от номера на парцела, а в старата скица номера е изписан правилно. Има ли начин да се поправи нот. акт за да ми издадат скица и да продам имота?

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.