9 Коментара

1. 9
    Служител | нерегистриран
    3
    -2
    До коментар #2 от "Стар служител | нерегистриран":
    Не ме напуска усещането, че не желаете да се потрудите малко и да я разберете тази програма. Нещо не ви е по мерак, че трябва да работите по цял ден, а не 2 часа кафе, 2 часа по магазините, пък работа в реално време... когато стане с щракане на пръсти.
    Напънете се малко, покажете желание!

Вие в кой съд работите, че имате време и за кафе, и за магазини?

2. 8
    Деловодител | нерегистриран
    30
    -3

Работим паралелно с двете програми и е очевадно колко е бърза и функционална САС и колко е тромава и неадекватна ЕИСС.
    ?!?!

3. 7
    | нерегистриран
    37
    -4

ЕИСС е създадена не да обслужва магистратите и/или гражданите с информация и да им помага при работата, а просто за контрол и следене от и по вертикала. Това е основната причина да не ни се дава достъп до програмата и нейните информационни масиви. просто магистратът ням достъп до други дела извън неговите. Нито може да провери какво и кога влиза в съда, имало ли е преди и по време друго подобно дело при негов колега , как той го е решил и т.н. Не може да се търсят дела по шифър и изобщо са превърнали магистратите в крепостни селяни, на всеки е определена бразда и това е само там в нея. Работи си, вкарвай си информацията по твоето дело и друго не те интересува, нямаш право и достъп до съседните бразди. Това ако не е съвременно информационно робство?

4. 6
    666 | нерегистриран
    25
    -3
    До коментар #5 от " | нерегистриран":
    Предлагам, ако няма адекватно решение по новата система съдебните служители да продаваме колективна оставка. Да по вървим по пътя на нашия министър и да се питаме дали ще ги приемат.

Колега, не знам, дали си съдебен служител, след като искаш да подаваш ОСТАВКА. Ние не сме изборни длъжности. Подлежим на назначаване и уволняване. колкото до новата система, това е просто недомислица не хора, които не знаят как работи съда, как се движат делата, как изписват съдиите и изобщо какво е адимнистирането на делата. затова, трябва да искаме участие при "поправката" на системата с представители на всички административни звена, за да може да бъде настроена спрямо служебните ни ангажименти.

5. 5
    | нерегистриран
    14
    -4

Предлагам, ако няма адекватно решение по новата система съдебните служители да продаваме колективна оставка. Да по вървим по пътя на нашия министър и да се питаме дали ще ги приемат.

6. 4
    --- | нерегистриран
    37
    -2
    Не ме напуска усещането, че не желаете да се потрудите малко и да я разберете тази програма. Нещо не ви е по мерак, че трябва да работите по цял ден, а не 2 часа кафе, 2 часа по магазините, пък работа в реално време... когато стане с щракане на пръсти.

Не ме напуска усещането, че завистта към магистратската позиция е страховита. Моля, заповядайте, места много. А когато започнете да работите по 2 ч. дневно, обадете се, защото ние които работим по 9-10 ч. ежедневно, без да имаме почивен ден от седмици, много ще се радваме да видим извънземно.

7. 3
    | нерегистриран
    17
    -4

Трол

8. 2
    Стар служител | нерегистриран
    11
    -50

9. 1
    БТВ,Нова, и канал 1 | нерегистриран
    47
    -4

Да се готвят ВСС да обяснят поведението си пред цялата гилдия от магистрати и служители за нефункциониращата внедрявана ЕИСС

10. 0
    врачката | нерегистриран
    16
    -1

Бау Бау - почва се голямото ръфане и големите обяснения за ВЕЛИКАТА СИСТЕМА!

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.