5 Коментара

1. 5
    Весела Д. | нерегистриран
    0
    0
    До коментар #1 от "Николай Крумов | нерегистриран":
    Със сигурност на много от нас им се е случвало съдия да им смачка дело. На мен една съдийка / Райна Мар. / ми смачка едно дело по ЗОДОВ и след една година ме прецака още веднъж по Заповедно такова , като без да е проверила дали иска е за безспорна претенция - издаде ИЛ. И двата пъти сезирах с Жалби ИВСС - резултата беше НУЛА. Ето защо този Инспекторат е на-важния и може би за това е толкова на тъмно...

Ооо, Райничка ли - тая що знае?! Тая дори искаше да отиде във ВСС , но не следя какво стана , най-вероятно е в СГС . Лош човек е тя , взяткажийка.

2. 4
    Ivaylo Radulov
    2
    -3
    До коментар #3 от "Карталов | нерегистриран":
    Добре бе хора , така симулират УЖ , че действат в името обществения интерес , а ние какво правим като го знаем ?

Думичката е „симулират" - те са просто избирани за да го правят

3. 3
    Карталов | нерегистриран
    2
    -2
    До коментар #2 от "Евгения В. | нерегистриран":
    Те всички инспекторати са важни и за това са набутали там само партийци на някакъв квотен принцип и нищо не става от тях... Вие да сте чули Испекторат на СО да направи нещо на техен служител , или Инспекторат на Прокуратурата , или пък на Земед. м-во?! Всичко е формално.

Добре бе хора , така симулират УЖ , че действат в името обществения интерес , а ние какво правим като го знаем ?

4. 2
    Евгения В. | нерегистриран
    4
    0

Те всички инспекторати са важни и за това са набутали там само партийци на някакъв квотен принцип и нищо не става от тях... Вие да сте чули Испекторат на СО да направи нещо на техен служител , или Инспекторат на Прокуратурата , или пък на Земед. м-во?! Всичко е формално.

5. 1
    Николай Крумов | нерегистриран
    3
    0

Със сигурност на много от нас им се е случвало съдия да им смачка дело. На мен една съдийка / Райна Мар. / ми смачка едно дело по ЗОДОВ и след една година ме прецака още веднъж по Заповедно такова , като без да е проверила дали иска е за безспорна претенция - издаде ИЛ. И двата пъти сезирах с Жалби ИВСС - резултата беше НУЛА. Ето защо този Инспекторат е на-важния и може би за това е толкова на тъмно...

6. 0
    Ivaylo Radulov | нерегистриран
    7
    0

Кажуват , че още пpeз eceнтa нa 2019 г. Hapoднoтo cъбpaниe било зaдължeнo пo cилaтa нa Koнcтитyциятa и Зaĸoнa зa cъдeбнaтa влacт дa opгaнизиpa пpoцeдypa и дa избepe cъдeбни инcпeĸтopи ĸaтo oбнoви изцялo cъcтaвa нa ИBCC...Дo 18 дeĸeмвpи 2019 г. е тpэбало дa бъдaт излъчeни 10-тимa члeнoвe нa ИBCC, a дo 2 фeвpyapи 2020 г. – и нoв глaвeн cъдeбeн инcпeĸтop. Май нищо от това не се е случило а?! Май требе да се мисли по тия важни въпросчета - щом НС отказва , или не може да провежда избори за ИВСС, в срок да се предвиди възможност друг държавен орган да даде начало на такава процедура , а нарушителите на Закона - знаете?!

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.