65 Коментара

1. 65
    Ali Ahmet | нерегистриран
    0
    0

ЗДРАВЕЙТЕ!
    Знам, че толкова много хора са кандидатствали за кредит в продължение на толкова много години и не са били отпуснати поради тази пандемия, някои инвестиционни компании помагат на някои лица в тази страна и други страни. Целта им е да дават заем според месечния ви доход и ако имате нужда от друг вид заем, те все пак ще ви дадат, но ще трябва да преминете през нормалния процес. Имате ли недостиг на пари и имате нужда от пари, за да поправите някои неща, преди да получите заплатата си? свържете се с тях сега, защото те отговарят на хора, които се нуждаят от малко количество кредит, за да се хранят, плащат такса за обучение, преди да получат заплатата си. Организацията може да ви даде заем за покупка на къща, закупуване на кола и също да започне бизнес за вас. Техният лихвен процент е за подкрепа за пандемия е 2%, продължителността на заема не надвишава една година. Компанията дава от 4000 турски лири и повече.
    Компанията също има своя инвестиционна платформа, която плаща по-високо от всяка инвестиционна компания.
    Това е техният имейл: vernoninvestmentandloanservice@gmail.com

2. 64
    fred | нерегистриран
    0
    0

имам нужда от спешен заем на fredlarryloanfirm@gmail.com

Тук сме готови да обработим вашия заем

Добър ден,

Вие сте бизнес мъж или жена? Дойде време да изпълниш мечтата си, ние сме сертифицирана компания за заеми, предлагаме заеми с нисък лихвен процент от 3%, На физически лица и компании по целия свят, във всяка валута, която искате, лири, долар, евро и т.н.

Разчитайте на нас днес за бърз и гарантиран заем
    свържете се с нас чрез
    Имейл: (fredlarryloanfirm@gmail.com) или (fredlarryloanfirm@hotmail.com)
    Номер на WhatsApp: +2347061892843
    Номер на WhatsApp: +967737371424

3. 63
    MARY MASON | нерегистриран
    0
    0

Sky Wealth заем Фирма, ние даваме заеми при лихва 0f 3%.

Добър ден сър / май.

Ние сме частна компания и предлагаме заеми на ниски лихвени проценти при определяне на размера на заема е между 100 милиона провизии за заем от 1000 евро заем за развитие на бизнеса: ръб / конкурентоспособност за разширяване на бизнеса.

(WhatsApp номер: +79652625435)

Ние предлагаме разнообразни заеми

* Лични заеми (обезпечени и необезпечени)
    * Бизнес кредити (обезпечени и необезпечени)
    * Консолидационен заем

Без предварителни такси

Благодарим ви, че отделихте време да прочетете тази реклама. За повече информация и запитвания, изпратете ни имейл днес

skywealthloanfirm@gmail.com

Можете също така да се свържете с нас чрез уебсайта на компанията: http://skywealthloanfirm.wixsite.com/webworld

Г-жа Мери Мейсън.

4. 62
    Elizabeth Hübne | нерегистриран
    0
    0

Pozdrav, ja sam Elizabeth Hübne, trenutno živim u Münchenu, Njemačka. Udovica sam s tri djevojke i zaglavila sam u financijskoj situaciji u srpnju 2020. godine, a trebala sam refinancirati i platiti račune. Pokušao sam tražiti zajmove kod raznih zajmova, privatnih i korporativnih, ali nikad uspješno, a većina banaka odbila je moj kredit. Ali kako bi Bog htio, predstavio sam se Božjoj ženi privatnom zajmodavcu koji mi je dao zajam od 200.000,00 USD, a danas sam vlasnik tvrtke i moja kćer ide dobro, ako morate kontaktirati bilo koju tvrtku u vezi s osiguranjem zajam bez kolaterala, nema provjere kredita, nema potpisnika sa samo 3% kamate i boljim planovima otplate i rasporedom, kontaktirajte gospođicu Susan James e-poštom: susanjamesloanfirml07@gmail.com Ili možete kontaktirati njezinu web stranicu: https://susanjamesloanfirm6.wixsite.com/mysite

5. 61
    съвсем накратко | нерегистриран
    1
    0

Подписали сте старите общи условия. Макар и отменени от банката, те са подписани помежду ви и тъй като банката не е административен орган а действа равнопоставено, с оглед свободата на договаряне - каквото сте подписали - това ще изпълнявате. Т.е. - помежду ви действат старите общи условия. Какво може да изстискате - аз лично бих натиснал за малка отстъпка в лихвата,респ. в ГПР-то. И то след като проуча с какво старите общи условия са в ущърб на банката. Иначе - имате си договор, той е валиден и подписан помежду ви и ви обвързва изцяло.
    Използвайте аргумент за неприложимост както на старите, така и на новите общи условия /което не е вярно, но звучи привидно вярно и може да ви бъде едниственото оръжие/.

6. 60
    Endre | нерегистриран
    0
    -1

Имате ли нужда от финансова помощ от всякакъв вид? Лични заеми? Бизнес заеми? Ипотечни заеми? Фирмени заеми? Земеделско и проектно финансиране? Даваме заеми при 2% лихва! Контакт: (dakany.endre@gmail.com)

Спешна оферта за заем.

7. 59
    Endre | нерегистриран
    0
    -1

Имате ли нужда от заем? ако да, изпратете ни имейл: dakany.endre@gmail.com

8. 58
    James Morgan | нерегистриран
    0
    -1

Аз съм г-н Джеймс Морган, частен кредитор, който предлага заеми с
    капиталова база между Минимална сума от $ 5,000.00 и максимум
    120 000 000,00 долара и 5 000,00 лири до 120 000 000,00 GB GB лири до
    Физически лица, фирми и органи за сътрудничество. Попълнете и върнете долу
    подробности при интерес.
    Пълно име:........
    Държава / държава: .......
    Семейно положение:.....
    Възраст: ...............
    Телефонен номер / Мобилен номер: ........
    Месечен доход минус данък: ........
    Заета сума.........
    Продължителност на кредита ........
    Свържете се с нас по имейл на jamesfund60@gmail.com

9. 57
    MARY MASON | нерегистриран
    0
    0

Sky Wealth заем Фирма, ние даваме заеми при лихва 0f 3%.

Добър ден сър / май.

Ние сме частна компания и предлагаме заеми на ниски лихвени проценти при определяне на размера на заема е между 100 милиона провизии за заем от 1000 евро заем за развитие на бизнеса: ръб / конкурентоспособност за разширяване на бизнеса.

(Номер на WhatsApp: +79652625435)

Ние предлагаме разнообразни заеми
    * Лични заеми (обезпечени и необезпечени)
    * Бизнес кредити (обезпечени и необезпечени)
    * Консолидационен заем

Без предварителни такси

Благодарим ви, че отделихте време да прочетете тази реклама. За повече информация и запитвания, изпратете ни имейл днес

Можете също така да се свържете с нас чрез уебсайта на компанията: http://skywealthloanfirm.wixsite.com/webworld

Г-жа Мери Мейсън.

10. 56
    Frank David | нерегистриран
    0
    -1

Здравейте.

Това е да се информира широката общественост, че г-н Франк Дейвид, заем от частен заемодател, отвори икономическа възможност за нуждаещите се от каквато и да е финансова помощ. Ние даваме заеми на физически лица, фирми и компании при ясни и разбираеми условия и условия на лихвения процент от само 2%. свържете се с нас днес по имейл: (frankdavidloanfirm3@gmail.com), за да можем да Ви предоставим нашите условия за заем.

ИНФОРМАЦИЯ ЗА КРЕДИТОПОЛОЖНИКА

1) Име: .............................................. ....

2) Държава: .............................................. .

3) Адрес: .............................................. .

4) Секс: .............................................. .....

5) Семейно положение: .........................................

6) Професия: .............................................

7) Телефон: ..............................................

8) Кандидатствали ли сте преди .................................

9) Месечен доход: .........................................

10) Изисквана сума на кредита: ...................................

11) Продължителност на заема: ..........................................

12) Цел на заема: ........................................

13) Религия: .............................................. .

Контакт: frankdavidloanfirm3@gmail.com

Благодаря,
    Господин Франк Дейвид

11. 55
    Max Bent | нерегистриран
    0
    -3

Здравейте дами и господа, имате ли нужда от финансова помощ? Аз съм Макс Бент. Аз съм кредитор, а също и финансов съветник.

Имате ли нужда от спешен заем, за да изчистите дълговете си, или заем за собствен капитал, за да подобрите бизнеса си? Били ли сте отхвърлени от банки и други финансови агенции? Имате ли нужда от консолидация на заем или ипотека? Не търсете повече, тъй като ние сме тук, за да направим всички ваши финансови проблеми отминали. Свържете се с нас по имейл:

oceanfmortgages@gmail.com
    oceanfmortgages@gmail.com

Това е ипотеките на Ocean Finance. Ние предлагаме заеми на тези, които се интересуват от разумен лихвен процент от 2%. Диапазонът варира от 5 000,00 евро до максимум 100 000 000,00 евро.

12. 54
    WILLIAMS | нерегистриран
    0
    -2

Предприемач ли сте, индустриалец, търговец или друго лице с финансови проблеми. Искате да разширите бизнеса си, искате да започнете бизнес, имате задължения за погасяване, тогава Wang Lee Loan Servie е отговорът на вашите въпроси. Вече имате единствения човек, който може да ви помогне. Това е човекът г-н Уанг Лий. Моля, свържете се с него чрез неговия имейл адрес: wangleetitleloanservice355@gmail.com и ще бъдете напълно доволни.

13. 53
    World Loan | нерегистриран
    0
    -2

Máte financní starosti. Nabízíme financní pujcky, pujcky na nemovitosti, investicní pujcky, pujcky na auta, osobní pujcky a pro všechny projekty jednotlivcum a obchodníkum od 5 000 EUR do 5 000 000 EUR všem vážným lidem nebo tem, kterí potrebují financovat svuj projekt bez jakékoli zálohy. Naše úroková sazba je 3% rocne. S našimi informovanými a spolehlivými právními službami získáte svou pujcku hned po kontaktu. napište na adresu: kdfin11@gmail.com Whatsapp +19704801402

14. 52
    jan seda | нерегистриран
    0
    -2

Финансова помощ със застраховка Предлагам заеми от 50 000 до 50 000 000 евро на всеки гражданин в чужбина, обезщетение с добър период без протокол. Лихвеният процент е 3% еднократно за всеки период на изплащане. Данните за контакт са на разположение за допълнителна информация 24 часа / 24 часа. Имейл: janseda555@gmail.com

15. 51
    Kumah James | нерегистриран
    0
    -2

Получаването на легитимен заем винаги е бил огромен проблем за толкова много клиенти, които имат финансови нужди. Проблемът с лошия кредит и обезпечението са нещо, от което клиентите винаги се притесняват, когато търсят заем от легитимен кредитор. Но MIDLAND CREDIT FIRM. направи тази разлика в заемовата индустрия. MIDLAND CREDIT FIRM е акредитирана от съвета на организацията, предоставяща заеми, за да предоставя заеми на местни и международни клиенти с 3% лихва. Получихме привилегията да задоволим финансовите ви нужди. Проблемът с кредита не бива да ви спира да получите заема, който ви е необходим.

Нашите услуги включват следното: -

* Инвеститорски заеми

* Консолидация на дълга

* Втора ипотека

* Бизнес кредити

* Лични заеми

* Международни заеми

Без социално осигуряване и без кредитна проверка, 100% гаранция. Всичко, което трябва да направите, е да ни уведомите точно какво искате и със сигурност ще направим вашата мечта. MIDLAND КРЕДИТНА ФИРМА казва ДА, когато банките ви кажат НЕ. И накрая, ние финансираме дребномащабна кредитна фирма, посредници, малки финансови институции, тъй като имаме неограничен капитал. За повече подробности относно получаването на заем от нас: Моля, отговорете незабавно на този имейл: midland.credit2@gmail.com

Име на компанията: MIDLAND CREDIT HOME

Фирмен имейл midland.credit2@gmail.com

Идентификационен номер на компанията NMLS: 315276.

Фирмен уебсайт: midlandcreditonline.com

Девиз: Инвестиране за поколения.

16. 50
    ivanov | нерегистриран
    0
    -4

Значи за тази разпоредба от КЗ

Чл. 186. (1) Общите условия на застрахователя, установени отнапред за сключването на определен вид застраховка, обвързват застрахования, ако са му били предадени при сключването на застрахователния договор и той е заявил писмено, че ги приема. Приетите от застрахования общи условия са неразделна част от застрахователния договор.

"установени отнапред", как се тълкува? Предполагам става на въпрос за последното издание към момента на сключване на застрахователния договор? Защото по принцип думата отнапред означава

(нар.) отначало, отпреди, по-рано, предварително, изнапред

и да се има в предвид първото издание на общите условия, ще е неприложимо, понеже те се изменят, допълват и оттеглят?

И как мога да разбера, дали тази разпоредба е била валидна през месец март 2012 г., когато е сключен застрахователния договор, понеже срещнах на определени места, че е отменена?

17. 49
    ivanov | нерегистриран
    0
    -3

До коментар [#48 #undefined] от "адвокат "измамник" с различно мнение":

Чел си ама май не достатъчно за силогизмите така както си го написал не е ясно към коя част приобщаваш личността си, към измамниците или към адвокатите „всички адвокати били измамници, а аз съм част от тях,“, от кои, от адвокатите или измамниците, понеже така не е ясно коя характеристика към коя група принадлежи, за да може да се направи извода за наличие на характеристиката към определена група и след като ти принадлежиш към определена група, получаваш автоматично характеристиките на групата. А не е ако имаш дадената характеристика, то ти да принадлежиш към групата! Нали така?

А вече си в кавички, добро пояснение! :)

18. 48
    адвокат "измамник" с различно мнение | нерегистриран
    1
    -3

До коментар [#46 #undefined] от "":

Да бе, бъкан си с пари, а ходиш да просиш като циганин безплатни съвети по интернет форуми как да не си връщаш кредита към банката. На баба ти фърчилото.

Как няма да съм измамник, нали всички адвокати били измамници, а аз съм част от тях, значи съм и аз измамник. Формална логика. Силогизъм. Аристотел. Хайде, бягай да спиш в леглото с парите като Чичо Скрудж.

19. 47
    ivanov | нерегистриран
    0
    -1

До коментар [#44 #undefined] от "адвокат измамник":

Логиката не може да е глупава и умна, може да е правилна и неправилна. Започваш да си изпускаш нервите, какъв е смисъла бе човек? Вечер да легнеш и през деня да имаш повече отрицателни емоции, отколкото положителни?

Ти ли си написа името като измамник? Ти. Ти ли започна да ме провокираш, като ме подлъгваш за успехи във евентуално дело? Ти.

Ами то приказката си е, че "кой каквото прави - на себе си си го прави"

Не ти сърдя за супертъпа кратуна и там каквото си казал, няма проблем! Лека вечер от мен!

20. 46
    ivanov | нерегистриран
    0
    -1

До коментар [#45 #undefined] от "heb440":

фрапантна, чак не бих казал, но че си е специализирана така е, защото е индивидуална.

Но все пак и съм написал:

До коментар [#21 #undefined] от "Различен отговор":

"Адвокатската консултация включва мнение и за актуалната съдебна практика, т.е. тук искате точно адвокатска консултация."

Да, това търся, то е ясно, но в никакъв случай нямам за цел с това мое писане тука да избегна плащането на труда ви по консултация! Просто търся обективно становище и съм готов да си платя такава, това ми е най-малкия проблем!

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.